Bere, Atkı Ve Eldiven Modelleri

yeni-model-atkı-bere-modelleri

Kış ayları geldi çattı. Her zaman için kışın soğuklarına hazırlıklı yakalanmakta fayda var. Tabi şehirden şehre değişiklik gösterse de kış aylarının, özellikle Aralık ayından başlayıp Nisan ayına kadar geçen aylarda, hava durumu genel olarak oldukça sert geçmektedir. Yazın tüm sıcaklığından, güneşin kavuran ve yakan durumundan kurtulup içimizi titretecek olan hatta bir sürü kıyafet giyip üşümemizi engelleyecek olan tüm eylemleri gerçekleştireceğimiz zamanlar yakında. Bu dönemlerde üzerimize sadece ince bir ceket alıp çıkmakta hiçbir zarar yokken Kasım ayının bitişiyle soğuklar etkisini yavaş yavaş göstereceğe benziyor. Hatta çıkan haberlere göre, bu kış oldukça soğuk günlerin kapıda olacağına dair söylentilerde mevcut.

Kış aylarının geç gelmesine aldanmayıp, soğuk günler için hem şık hem modern hem de sıcak tutan parçaları tercih etmekte fayda vardır. Tabi bu dönemde kış aylarına özel tüm koleksiyonlar, parçalar piyasaya sürülmekte ve tüketicisine hitap etmesi için mağazalarda, satış noktalarında ve tüm vitrinlerde yeri almaktadır. Kabanlarınıza ek olarak kullanacağınız atkı, bere ve eldivenlerle şıklığınızı tamamlayabilmeniz mümkündür. Hem hazır parçalardan hem de örgü biliyorsanız eğer el örgüsü ile yapacağınız modeller ile kışın tüm ambiansına kavuşmanız söz konusu olacaktır.

Erkek ve kadınlara özel olarak ayrı ayrı hazırlanan modeller arasında, geçen sezondan ilgi çeken bazı parçalarda 2016 kış sezonuna damga vuracaktır. Özellikle hem erkeklerde hem de bayanlarda, rahat kullanımıyla dikkat çeken boyundan geçmeli atkı modelleri oldukça tercih edilen ve sevilen bir model olmuştur. Hatta kalın örgülerle ve ince örgülerle, çeşitli motiflerin kullanıldığı, renk renk iplerle örülmüş birçok atkı modeli geçen sezondan bu sezona etkisini yine gösterecektir. Örgü bilen bayanlar için ise; oldukça rahat bir şekilde örebilecekleri bir atkı modeli olması ise keyiflidir.

Bunun yanı sıra, bazı insanların kulaklarının ve ellerinin soğuktan hemen etkilenmesi sebebiyle, bere ve eldiven kullanmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi modern çağın esintilerine kapılmak, her ne kadar ihtiyaç doğrultusunda olması dâhilinde de olsa, güzel sonuçlar yaratacaktır. Özellikle atkı, bere ve eldivenlerinizle uyum içerisinde yani aynı renk olmasına gerek yoktur. Farklı renkler kullanarak güzel bir tını yakalamanız oldukça güzel sonuçlar doğurabilir.

2016 kış aylarında, birçok bere, atkı ve eldiven modelleri ile hem kışın güzelliğini tüm kıyafetlerinizde gösterebilir hem de sıcaklığı yakalayabilirsiniz. Tüm bu güzel modellerin hatta atkı kullanım çeşitlerinin nasıl olacağına dair çekmiş olduğumuz video izleyebilir ve ilham alabilirsiniz.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir