Böcek alerjisi

Bal arısı, yaban arıları ve insanların karşı sokmaları yaban arısı alerjisi olan tanıtmak için tedbirler alabilir?
Evet. Bu tür fırsatlar kısmen önceden alınacak bazı önlemlerle sokması önlenebilir:
AH gıda tür bu böcekler çekebilecek. Pişirmek veya akşam yemeği için, bir çocuğun bu tür böcekleri çekmek olabilir gibi yemek için tatlı açık çöp kutuları, enkaz bıraktı hayvan yiyecek vermek. Uzakta çöp kutuları ve bu böcekler evlerinin dışında yerlerde sex hikayeleri istirahat ilaç ilaçların sürekli enjeksiyonu ile, son derece temiz çöp tutarak, yenince kadar tutarak kapsamındaki Gıdalar
b.bahçe traktörlerde elektrikli bahçe makası, biçme makineleri kullanılmamalıdır.
bunları tesadüf c.parfüm, saç spreyleri, saç losyonları, güneşten koruyucu ve kozmetik ve diğer pek çok böcek kaçınılmalıdır. Gevşek giysiler böcekler, parlak renkler, çiçek kumaşlar ve siyah elbise kapıları kaçınılmalıdır olabilir. Beyaz, ne de öfkeli yeşil ve kahverengi renkler arıların hangi türleri çekti.
d.sert her zaman ayakkabı toprak veya kum yerlerde dışında kullanılmamalıdır.
Bazı sokmaları önlenebilir kendi zamanlar olabilir e.sağdu. Diğer hareketler iyi yapmak için gerekli olan kaçırmayacaksınız arılar ve silahların gidip gelebilir arıların hareketlerini önlemek için. Tüm ani hareket arıların saldırıyı artırabilir. Her zaman da etrafına bakmak ve dikkatli olmak birçok durumda tanıtan önleyebilirsiniz.
Böcek sokması için duyarlı herkes ne diğer önlemleri alabilir?
Yan epinefrin enjeksiyonu olanlar için bu tür dış bulundukları.zam her zaman, gerekli kan akışını durdurmak için kol veya bacak sarılı sıkı bir bandaj ile bir takım çanta ensest hikaye taşımak benim tablet ve ilaç antihiste. Bu ilaçlar derhal bir acı ile kullanılan ve bir doktora danışın gerektiğini ortaya olmalıdır.
Böcek sokması için alerjik reaksiyonlar, profilaktik şekilde muameleye tabi mısınız?
Evet. Testlerine tabi tutulur ve (hyposensitiz A) için gerekli ilaç sonuçlarına göre özünü kaçırmak hazırlanacak tür böcekler ele alınacaktır.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir