E-astropay dolandiriciligi

Astropay Dolandırıcılığı

İnternet üzerinden hızlı ve çok daha güvenilir bir şekilde ödeme yapmaya yarayan Astropay kartların kullanım alanı her geçen gün genişlemektedir. Bu kadar gelişen ve milyonlarca kişinin kullanımını yaptığı kartın elbette Astropay Dolandırıcılığıkonusunda da bazı sorunlar yaşatabileceği bilinmelidir. Son zamanlarda yaygınlaşan ön ödemeli kartların dolandırıcılığı da artmaktadır. Bu durumun daha çok astropay üzerinden gerçekleşmeye çalışılması da göz ardı edilmemelidir.

Astropay kart satışı yaptığını iddia eden firmalar, müşterilerin ödeme yapmasından sonra gerekli olan kodu paylaşmadan dolandırıcılık yapabilir. Ayrıca satış sitesi kurarak kart satışı yapıyor gibi görünerek birçok mağduriyete neden olmaktadır. Kod almak için bu sitelerle iletişime geçen müşterilerden önce ödeme yapmaları tavsiye ediliyor ve ödeme işleminde sonra Astropay kart kodu paylaşılamamaktadır. Ayrıca bu siteler Google üzerinden de reklam vererek resmi olduklarını göstermeye çalışmaktadır. Astropay Dolandırıcılığı bu şekilde gerçekleştiği için Astropay kart alırkenmutlaka güvenilir siteler üzerinden sipariş vermenizi öneriyor ve günümüzde en çok tercih edilen kurumsal firmaları bularak iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ödemeli kart kullanan kullanıcıları bu dolandırıcılığa karşı tedbirli olmaya davet ediyor ve tercihlerinizi yaparken mutlaka firmanın canlı destek bölümünden de gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz. Sadece ucuz astropay kartlarda değil diğer tüm ödemeli kartlarda da aynı sorun yaşanabilmektedir. Bu yüzden en uygun fiyatları sunan ve birçok referansı olan astropay bayileri üzerinden alım yapmanız önemlidir.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir