Geçmişten Günümüze Film Sektörü

Geçmişten Günümüze Film Sektörü

Her geçen gün gelişmekte olan film sektöründe insanlar kendilerine yer bulmaya calisiyolar. Bazilari yönetmen bazilari oyuncu bazilari kameraman ve bazilarida bu güzel filmlerin ücretsiz yayınlandığı web sitelerinde…

“Eskiden bir film yayinlancagi zaman birinin evine toplanir filmin baslamasini beklerdik” diye elbette hepimiz duymusuzdur. Tabi önceden hd film izlemek diye bir sey yok. Cızırtılı bir şekilde film izlerdik derler.

Teknoloji Ve Film Bağıntısı

Şimdi internet bağlantısı olan bir yere oturup bilgisayar tablet telefon gibi aletlerden hd film izle yazarak sitemizden her türlü filmi hd izleyebilirsiniz. Her gecen gün gelişen teknoloji ile birlikte filmlerin görüntü kalitesi de artıyor. Bizde filmelerimizi son kalitede paylaşmaya devam ediyoruz. Yine eskiyle kiyaslarsak birakin hd izlemeyi karincali bile izlemek icin televizyonun basinda saatlerce beklenirdi. Düşününce gerçekten şanslıyız. Full hd film izlemeyi bir kenara bırak hd kalitede dizi izlemekte çok kolay. Yerli yabancı bütün filmler vizyona girdikten kısa bir süre sonra hd film yayinlayan sitelerde yeni filmleri hd izleme imkanını buluyoruz. Gelisen film sektöründe artık yabancı filmleri Türkçe hd izleme imkanına bile sahibiz. Belki günümüz sartlarinda basit bi olay olsa bile televizyonun ilk çıktığı zamanları düşünürsek full hd film izlemeyi geçtim film izlemek bile büyük bir şeydi. İnternet erişimi olmasa bile her evde elbette  televizyon vardır. Akşam saatlerinde her kanalda her çeşit filmi hd izleme imkanina sahibiz. Diyelim ki elektrikler kesildi ya da dışarıda olduğunuz bir zaman filminiz TV de yayinlandi ve kacirdiniz üzulmenize gerek yok direk full hd filmizle kelimesini arama motorlarinda aratarak sitemizden film izleme imkanı bulabilirsiniz.. Aslında teknolojiden faydalanmasını bilirsek insanoğlu için en iyi  nimetlerden biri olduğunu anlamak uzun sürmeyecektir.

About Kadir Durukan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir