Güvenlik Görevlisi Cinayeti Üzerindeki Sır Perdesi

Sabiha Gökçen Havalimanında eskişehir escort olarak çalışan S. A. 2 yıl önce aracında sırtından vurularak öldürülmüş bulundu. 2 yıldır aydınlanmayan cinayet hakkında konuşan maktulün babası sorumlu olarak o gece 6 kişiyi evine bırakması için görevlendirilen servis amirlerini gösterdi. Pendik’te uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden S. A.’nın babası oğlunun ölümün sorumluları olarak onu esas görevinden alıp servis çekmesi için yollayan amirleri gösteriyor.

29 haziran 2014 tarihinde Pendik Kaynarca’da bir aracın bariyere çarpmasından sonra olayın gerçekleştiği yere polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Olay yerine varan sağlık ekipleri aracın içerisinde kalbinden vurulmuş S. A. ‘yı buldular. Yapılan adli tıp incelemelerinde kurşunun S.A.’nın sırtından girdiği tespit edildi. Üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen açıklanmayan cinayet hakkında konuşan güvenlik görevlisi S. A.’nın babası oğlunun o gece kendi iş sorumluluğu dışında bir göreve gönderildiğini belirtti.

6 kişiyi evine teslim ettikten sonra sırtından vurularak öldürülen S. A.’nın babası oğlunun Sabiha Gökçen Havalimanında yapılan bir yolsuzluğu bildiğini bu yüzden öldürüldüğünü iddia ediyor. Oğlunun ölmeden önce güvenlik şefi ile tartışmalı olduğunu bildiğini belirten baba oğlunun güvenlik görevlisi olarak çalışması gereken saatlerde güvenlik şefinin açtığı tekel bayisinde çalıştırıldığını burada satılan sigara ve içkilerin tekel çıkışlı olduğunu söyledi. Olayın üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen oğlunun katillerinin bulunmaması B. A’nın acısını daha da çok arttırıyor.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir