İç giyimin incileri

Gecelik özellikle saten olması durumunda hatun kişilere süper yakışan, çekici yapan gece giysisidir…

Oldukça şık, zarif ve düğün alışverişlerinin, nişan bohçalarının olmazsa olmazlarındandır…

İnternetten kolayca alabileceğiniz bu ürünün en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Tayt daha ucuz, daha kullanışlı, soğuktan daha iyi koruyan, şekillendirici özelliği daha gelişkin, kadın vücudunun feminen hatlarını daha belirgin kılan bir giysi icat edilene kadar modası uzun bir süre daha geçmeyecektir.

 

Her iç çamaşırında olduğu gibi ülkemizde kısıtlı üretilen ve yurtdışından kısıtlı gelen iç çamaşırıdır sütyen. Örneğin Türkiye’de dd üzeri ölçü bulmak çok zordur. En fazla yabancı markalar dd satar ve onlarda da fazla çeşit bulunamaz zaten. Ne bulduysan almalısındır. Zayıf ama iri memeliler içinse tek yol internet ve yurtdışıdır.

Kadınlar dahi daha ölçülendirmesini anlamamıştır bu iç çamaşırının. Bir kaç gün önce, 35 yaşlarında bir bayanın, 85’in sırt ölçüsü olduğunu, göğüs büyüklüğüyle bir alakası olmadığını, 75e’nin, 90a ya da 90b’den daha büyük olacağını, 90a şişman ve ufak memeli bir kadının ölçüsüyken, 75e’nin zayıf ama iri memeli bir bayanın ölçüsü olabileceğini yeni öğrendiğine şahit oldum örneğin. nesi bu kadar zor bilmiyorum; sayılar sırtın ölçüsünü, kalınlığını (kilo arttıkça o sayı artar), harfler göğüs ölçüsünü belirtir. en küçük ölçü aa ile başlarken, büyüklük (harfler) k gibi taşınamayacak büyüklükteki göğüslere kadar çıkar…

 

 

 

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir