Kıbrıs Otellerinde Tatil Seçenekleri

7mYlgr

Kıbrıs büyüleyici güzelliği ile herkesi tekrar ve tekrar çağırır. Özellikleri ve doğa güzellikleri saymakla bitmez. Tarihin getirdiği ilgi çekici detayları ile tamamen farklı bir tatil yapmak için Kıbrıs’ı tercih edebilirsiniz. Her zaman farklı her zaman gösterişli olan gece hayatı ile zaten dikkat çekiyor. Ancak bir de işin içine otelleri girince tamamen büyüleyici oluyor.

Kıbrıs otelleri hem casino eğlenceleri hem de oldukça gösterişli gece hayatları ile insanları büyülemektedir. Tamamen tarzının güzel dokunuşları ve erken rezervasyon fırsatları ile size sunulur. Kıbrıs otelleri arasında olan Salamis Bay Conti Resort Hotel, Magosa’da yer almaktadır. Denize sıfır konumda olan Salamis Bay Conti Resort Hotel hava alanına 45 km, şehir merkezine 8 km’dir. Otel, 70.000 m2’lik geniş alanı ile insanların hem rahat etmesini sağlayacak hem de başarılı konseptini sizlere sunacaktır.

Diğer yandan dev isimlerin yer aldığı Kıbrıs otelleri arasında olan Kaya Artemis Resort Hotel, her yılın en güzel zamanlarında, tesislerini tercih etmeniz için kusursuz olanı sunarlar size. Erken rezervasyon sistemlerinin en çok tercih edildiği tatil cennetlerinden biri olan Kıbrıs’ta siz de kendiniz için güzel olanı yakalayın.

Kaya Artemis Resort Hotel, özgün mimarisi, farklı görünümü ve lüks detayları ile Kıbrıs’ın en seçkin otelleri arasındadır. Denize sıfır oluşu ve hava alanına 75 km, şehir merkezine 38 km olması ile tercih edilebiliyor. Seçim yapmanız oldukça zor olacak ancak hem bütçenize hem de size uygun olan seçenekleri ile rahat bir tatil planlaması yapabilirsiniz.

Gezinomi farkı burada öne çıkıyor.  Size uygun ödeme seçenekleri, taksit sayısı ve tabi ki tatil paketi avantajları ile her zaman önde olan Gezinomi’ye 444 77 44 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ile yapacağınız her alışverişiniz size kazandıracak. Siz de en iyiler arasından kendiniz için uygun olanı seçerek keyifli bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir