La Roche Posay Redermic

Yüzde oluşan kırışıklar genellikle otuzlu yaşların sonlarında meydana gelmeye başlar. Gözaltlarında başlayan ince çizgiler zamanla derinleşir ve kendini ortaya çıkarır. Kozmetik ürünler arasında bulunan makyaj malzemeleri cilde oldukça zarar veren maddeler içermektedir. Cilt  gözeneklerini tıkayan ve makyaj malzemeleri ile cilt katmanlarının hava almasını önleyen ürünler hassasiyet oluşturur. Hassas ciltlerin yapısı alerji olmaya fazlasıyla yatkındır, kızarıklıklara ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Gözaltı torbalarında meydana gelen çizgi ve kırışıklıklar cildin tipine göre derinden inceye doğru varlığını sürdürür. LaRoche Posay Redermic içeriğinde bol Retinol, Kafein ve Termal su bulundurmaktadır.

LaRoche Posay Redermic yepyeni formülü ile cilde genç bir görünüm sağlar. LaRoche Posay Redermic ürünleri gözaltlarında oluşan kazayağı, ince çizgiler gibi gözaltı torbaları gibi sorunları kısa sürede yok eder. La Roche Posay Redermic ürünlerinde C vitamini de etkin rol oynamaktadır.
Hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun geliştirilmiş LaRoche Posay Redermic serisi güneş koruyucu ile normalden daha fazla koruma sağlar. La Roche Posay Redermic serisi ürünleri günlük bakım için uygundur. La Roche Posay hakkında daha fazla yazı okumak için bu linke tıklayın.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir