Medyum

Almanya doğumlu Medyum Kesira  detaylı açıklamalarda bulundu. Almanyada ilk öğrenimimi gerçekleştiren ve daha sonra dedesi sayesinde bu eğiliminin farkına varan kesira kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli Medyumu haline geldi. Dedesinin önce eğitime Suriye’ye oradan da Mısır’a gönderilen kesira. Şuanda İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerini ana dili gibi konuşuyor ve İlmi Arapçayıda çok iyi bildiğini anlatıyor. Aldığı havas ve ledun ilmi eğitimini Türkiye’de insanların sıkıntılarını çözmek için kullanan medyum kesira medyumluk hakkında merak edilenleri yaptığımız röportajda anlattı.

Medyum Nedir? Güçleri ve Yetenekleri Nelerdir?

Medyumlar doğuştan gelen yeteneklerini aldığı eğitimlerle geliştiren. İnsanüstü 3. varlıklarla iletişim kurabilen kişilerdir. Bu kişiler önsezi ve yeteneklerini kullanarak insanların imkansız olmayan ancak bir türlü gerçekleşmeyen isteklerini gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır. Bu yardımı yaparken gerçek medyum ve gerçek hocadan yardım talep etmek çok önemlidir. İşin ehli olmayan bilinçsiz kişiler son zamanlarda kendini medyum diye ortaya atmış ve insanlara yardımdan çok zarar vermiştir.

İnsanlar size ne gibi taleplerle geliyorlar?

İnsanların talep ettikleri şeyler o kadar çok ki. Sevgilisinden, nişanlısından veya eşinden ayrılmış kişiler, platonik aşıklar, eşler arasındaki soğukluk, aile içi şiddet ve aile içinde huzur bulmak isteyen kişiler bu taleplerin başında geliyor. Bunlar dışında öğrencinin başarılı olması, küslerin barışması, iş kısmetini ve rıskını açmak için başvurularda gelmekte. Bu talepler bana geldiğinde önce ne yapılabileceğini görmek adına bakım yapıyor ve bu kişninin isteğinin olup olamayacağını görüyorum. Bunu kendisine bildiriyorum. Eğer olumlu bir sonuç ortaya çıkabilecekse bunun için izlenmesi gereken yolları kişiye aktarıyorum ve vefk çalışması yapıyorum. Bu vefki kullanan kişilerde büyük değişiklikler ve olumlu sonuçlar ortaya çıkıyor.

Bu insanlar size nasıl ulaşıyor ve ücretleri nelerdir?

Ben bana ulaşmak isteyen insanlara web sitemden ve telefon numaramdan hizmet veriyorum. info@medyumkesira.com dan mail ile veya www.medyumkesira.com daki telefon numaramdan bana ulaşabilirler. İlk önceliğim telefondan aramalarıdır. Telefonla aradıklarında önce ücretsiz bakım yapıyorum ve sonra işlemin zorluğuna göre bir ücret belirliyoruz. Genellikle çok büyük meblağlarda ücret almamaktayım. Bu işi sadece para için yapan çok medyum var fakat ben öyle değilim. Size bir güç lutfedilmişse bunu iyi niyetli olarak kullanmak gerekir.

Röportajımızı okuyan ziyaretçilerimize söylemek istediğiniz birşey varmı?

Allah’ın kimseye medyumda, hocada çare arayacak bir dert vermemesi. Derdi verende alanda Allah’tır. Allah’a inanıp güvensinler. Kendilerini Allah’a teslim etsinler. Dileğim hiçbir zaman medyuma ihtiyaç duymamalarıdır. Derdi olan insanlarımız bana çekinmeden ulaşabilirler. Bunun dışında bazı umut tüccarlarına karşı da insanlarımızı uyarmak istiyorum. İnternette son dönemde mantar gibi türeyen birçok dolandırıcı medyum birçok kişiyi mağdur etmekte. O yüzden çalışacağınız kişiyi seçerken dikkatli olun, iyi araştırın.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir