Numara Sorgulamanın En Kolay Adresi

gsm sorgulama sitesi

Gün oluyor sizi rahatsız eden numaralar bazen gizliden bazense apaçık olarak arayıp gün içinde canınızı sıkabiliyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için sizlere bazı pratik yöntemleri bu yazı ile birlikte sunacağız. Bu yöntemlerle artık kimse sizi rahatsız edemeyecek, rahatsız edenleri ise savcılığa vererek ceza almasını sağalayabileceksiniz.

GSM Sorgulama İşlemi Yapma

Günüzden yaklaşık olarak neredeyse 10 sene kadar önce uygulamaya alınan operatörler arası numara taşıma işleminin yapılması sonucunda hangi numaranın hangi operatör şirketine ait olduğu, hangi firmadan hizmet aldığını tahmin edemiyoruz. Bu nedenle GSM operatör sorgulama işlemi yapmak durumunda kalıyoruz. Ayrıca bu işlemler için de e devlet sisteminde bizlere yardımcı olacak araçlar ve gereçler de bulunmaktadır.

GSM sorgulama işlemlerinin bizim için önemi şu şekildedir; bazı GSM operatörleri hattınıza operatör veya tarife içi yada operatör veya tarife dışı kullanımlar tanımlamaktadır. Bunları kullanmak için aradığınız karşıdaki kişinin hattının hangi operatör firmasından hizmet aldığını bilmeniz gerekmektedir. Aksi durum söz konusu olduğunda yaz sonunda beklenmedik faturalarla karşı karşıya kalmak işten bile değildir. Bu gibi durumların önüne gemek için GSM operatör sorgulama işlemi yaparak süpriz faturalardan veya başka benzer durumlardan kurtulmanız asla zor değildir ve kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu tür hizmetleri bizim anlattığımız yollarla kullandığınız taktirde asla ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

TTNet Sorgulama Hizmeti Nasıl Olmaktadır?

Yukarıda belirttiğimiz konuların akabinde sizlere bu sefer de daha önemli bir konuya değineceğiz. TTNet numara sorgulama hizmeti sizler için önemli bir yere sahiptir. Çünkü artık gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklar arasında internet hizmeti de bulunmaktadır. Bu nedenle evlerimize internet hizmet sağlayıcısını alırken aynı zamanda bu hizmeti numaramızın yani evdeki telefon numaramızın üzerinden bağlı olarak aldığımız için bu numaraları sorgulama konusunda bilgili olmamız gerekmektedir.

Sorgulama işlemini size link olarak verdiğimiz site üzerinden girip hem videolu anlatım hem de resimli ve yazılı anlatım üzerinden bilgi edinerek uygulayabilir ve numara sorgulama işlemlerinizi rahat bir biçimde yapabilirsiniz. Bunun dışında yaşadığınız sorunları aşağıda verilen site üzerinden ileterek sorabilirsiniz.

Kaynak & Alıntı: http://www.hemennumarasorgulama.com/

About Kadir Durukan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir