Tesettür Elbise Çeşitleri

Tesettür elbise modasında öne çıkan modeller hangileridir?

Son zamanlarda, tesettür modasında artan çeşitlilik, kendini en çok tesettür elbise modellerinde göstermiştir. Tesettür kıyafet tasarımcıları, farklı yaş grupları, zevk ve bütçeleri dikkate alarak, herkesin ihtiyacını karşılamak amacıyla birçok farklı tarzda elbise modeli tasarlamıştır. Yeni sezon elbise modellerinin, hem farklı kullanım amaçlarına yönelik olması hem de şık ve zarif görünmesiyle, tesettürlü bayanların elbise alışverişi oldukça avantajlı hale gelmiştir.

 

Günlük kullanım için tercih edilen tesettür elbise modelleri, daha çok sade seçeneklerden oluşmaktadır. Kol, bel ve yakanın farklı kesim veya aksesuarlarla detaylandırıldığı elbise modelleri, hem sade hem şık hem de rahat kullanım sağlayan ürünlerdir. Pelerin detay elbise, kolları nakışlı elbise, arkası düğmeli elbise, volan kol elbise, kuş gözü detay elbise, önden düğmeli bebe yaka elbise, çiçek desen sivri yaka elbise, bahçıvan etek, kolyeli inci detay elbise ve renkli düğmeli elbise, günlük kullanım için tesettürlü bayanlara tarafından en çok tercih edilen elbise modelleridir. Özel günlerde kullanmak üzere tasarlanmış tesettür elbise modelleri ise, birbirinden iddialı ve şık modellerle, farklı yaş aralıklarındaki bayanlara hitap edecek çeşitliliğe sahiptir.

 

Yeni sezon tesettür abiye seçeneklerinde, daha çok taşlı ve işlemeli modeller öne çıkmaktadır. Güneş balık abiye elbise, yakası taş işli kemerli elbise, beli ve manşetleri dantel şifon abiye, şifon kuyruklu işlemeli balık abiye, ceket görünümlü peplum balık abiye, varak detay kalem abiye, flok baskı kuyruklu abiye, lale desen dantelli elbise, beli nakışlı şifon abiye, önü broşlu kuyruklu balık abiye ve uzun kolyeli kuyruklu balık abiye, özel günlerde tesettürlü bayanlara arasında şıklık ve zarafet yarışına sebep olacak nitelikteki modellerdir. Hepsi yeni sezon ürünü olan tesettür elbise modellerinin, farklı zevklerden bayanların ihtiyacını karşılamak maksadıyla değişik renk seçenekleri de mevcuttur.

 Tesettür elbise modellerinde yeni sezon ürünlerinin fiyatları nasıldır?

 

Yeni sezon elbise modellerinin fiyatları, elbisenin kumaşına, kalitesine, aksesuarlarına ve tasarımına göre değişmektedir. Tesettür elbise alışverişini online olarak yapmak daha avantajlıdır. Değişik tasarımlardaki yeni sezon ürünleri karşılaştırılır, tasarım ve fiyat açısından istenilen ürün kolayca sipariş verilir.

 

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir