Youtube’da Neler Oldu? Süreç Nasıl İşledi?

Youtube’da Neler Oldu? Süreç Nasıl İşledi?

Gelmiş geçmiş En Büyük Video platformlarından birisi Olan Youtube, Dünya onu neredeyse Üzerindeki kisi Tarafından Bilinen Bir ortam halini aldı. Ortaya cıktıgı tarihlerde sıradan bir platformu gibi görünüyor, Yoğun Kullanıcı trafiklerine Maruz kalmıyordu. Peki, nasıl oldu da, bu sureyi bu kadar Verimli kullanıp, en iyilerden olabildi?

Cevap Aslında çok Basit. Güncel kalmak. Güncel her sey olan, değişime yenilige bakar ettik. Dolayısıyla güncel kalmak, sokağın ettik Dünya’nın nabzını tutmaya, Kullanıcıların ihtiyaçlarını Etmeye imkân Tanır Isteklerini Analiz ettik. Analizlere Göre rotanın çevrilmesi de bu bağlamdaki popülerliği ziyaretinde Başarıyı getiren anahtar Olarak görev alir.
Emsallerine oranla, birçok Farklı imkân ile kullanıcılarına Hizmet vermekten Olan Youtube diğerlerinden Farklı ne yaptı?

Bahşi Geçen analizlere Göre rotanın çevrilmesi sözüyle anlatmak istedigimiz olgunun temelinde, Geleceği görüş, aggregate analizi Kullanıcı takibi gibi kavramlar yer almaktadır ettik. Ileri görüşlülüğü Sayesinde birçok yenilige zemin hazırlayan Youtube, şimdiler de Popüler reklam mecralarından Bir tanesi. AYRICA, ister KULLANICILAR Isterlerse Şirketler Için para kazanma Aktiviteleri sağlayabilecek Şirket ortamını da sunduğu İçin, bu kadar büyümeyi BAŞARDI. Günümüzde Youtube uzerinde milyonlarca viral reklam, reklam Unsurları ziyaretinde Ürün yerleştirmeler ile beraber bahsedilebilecek Diğer Tüm satış pazarlama Faaliyetleri yer almaktadır ettik. Hemen onu hemen kullanıcıya Erişim imkânı sağlayan Youtube popülerliğini de bu sayede korumuş oluyor.

Peki, Youtube bu zamana Kadar Neler getirdi de diğerlerinden ayrildi?

Şu sıralar reklam girişimlerinden çok canlı yayın imkanı, yayıncılık A.Ş. yayın sektörüne Yeni Bir soluk kazandırmış DURUMDA. Profesyonel A.Ş. Ekipman araçlar gerektirmeden Tamamen KİŞİLERİN Bireysel Olarak evlerinden Veya işyerlerinden canlı yayın yapma imkânı sağlaması ile, Diğer portallardan ayrılmak Için Yeterli Adımı imza atmıştı zaten. Ancak Youtube Kırmızı, Youtube VR 360 * Video Desteği ettik göster Aslında en önemlilerinden Olan Youtube İçerik Üretim Akademisi ile de bu çıtayı yükseltti. Hatta A.Ş. Hatta bu akademi Türkiye’nin ÖNDE gelen Youtuberlarını Bir araya getirerek, yeni yayıncıların Ortaya çıkmasını bu işten para kazanabilmesini ziyaretinde eğitim alabilmesini mumkun kıldı.

 

About admin

One thought on “Youtube’da Neler Oldu? Süreç Nasıl İşledi?

  1. Herşey iyi güzelde bu youtube da para kanılıyor diyorlar bu nasıl oluyor.Yani youtube durduk yere insanlara para kazandırması biraz garip.Düşünsene sen bişey vermeden üstüne para alıyorsun haha harika 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir